1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. TÜMSİAD'DAN ANLAMLI ZİYARET
TÜMSİAD'DAN ANLAMLI ZİYARET

TÜMSİAD'DAN ANLAMLI ZİYARET

TÜMSİAD'DAN ANLAMLI ZİYARET

A+A-

TÜMSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Adnan Toprak yönetim kurulu ile birlikte AK Parti Genel Başkan Yardımcılığı ve Parti Sözcülüğü görevine başlayan 64. Dönem Kültür ve Turizm Bakanı, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ünal’la Ak Parti Genel Merkezi’nde bir araya geldi.Görüşme esnasında Ankara’da parti Genel Merkezinde bulunan AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Özdemir de toplantıya katıldı.

İş dünyasının sorunları ve Kahramanmaraş’ın genel durumu ile ilgili çözüm önerilerinin de masaya yatırıldığı toplantıda TÜMSİAD Şube Başkanı Adnan Toprak Kahranmanmaraş’ın Türkiye ekonomisindeki yeri, ekonominin ve sanayi sektörlerinin sorunları, şehrin beklentileri ilgili görüşlerini Ünal’a aktardı.

AK Parti Genel Başkan yardımcısı  Mahir Ünal’a yapılan ziyarette TÜMSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Adnan Toprak şunları söyledi’’ Ünal’ın Yeni dönemde AK Parti Genel Başkan yardımcısı olmasından dolayı iş dünyası adına büyük bir gurur duyduk diyen Toprak sözlerine şöyle devam etti’’ Daha önce Mahir Ünal’ın grup başkanvekilliği ve bakanlığı dönemindeki çalışmaları ile şehrimizde bakan katılımları ile yapılan çalıştayların olumlu neticelerini gördük yeni dönemde de bu çalıştayların devam etmesini talep ediyoruz’’

Bu vesileyle , AK Parti Genel Başkan Yardımcılığı ve Parti Sözcülüğü görevine başlayan Mahir Ünal’a tebriklerimi sunar, yeni görevinin şehrimiz, ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını dilerim’’ diyerek sözlerini tamamladı.

64. Dönem Kültür ve Turizm Bakanı, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve MYK Üyesi Mahir Ünal ise TÜMSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Adnan Toprak ve yönetiminin ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Ünal daha önce şehrimizde yapılan çalıştayların yeni dönemde de devam edeceğini müjdeleyerek sözlerine şöyle devam etti’’ önümüzdeki aylarda bahsetmiş olduğumuz çalışmaların planlamasını yaptık.Bu çalışmalar ulaştırma, Turizm, ve Spor çalıştaylarıyla başlayacaktır.Yapılacak olan bu çalışmaların verimliliğine inanıyoruz.Hep birlikte yapacağımız bu çalışmalarla en önemlisi ortak akılla Kahramanmaraş’ı daha iyi yerlere getireceğiz.

ankara5.jpg

15 TEMMUZ ŞEHİTLER MÜZESİ ZİYARET EDİLDİ

TÜMSİAD heyeti Sayın Mahir Ünal’la yaptığı görüşmenin ardından Ak Parti Genel merkezinde bulunan 15 Temmuz Şehitler müzesini ziyaret etti.Duygu dolu anların yaşandığı ziyarette TÜMSİAD Şube Başkanı Adnan Toprak 15 Temmuz şehitleri için oluşturulan anı defterine TÜMSİAD’ın görüşlerini yazarak ziyareti tamamladılar.

YOĞUN ZİYARET TRAFİĞİ DEVAM ETTİ

Genel Başkan Yardımcısı Sayın Mahir Ünal ve Ak Parti Genel Merkezinde bulunan 15 Temmuz Şehitler müzesi ziyaretinin ardından TÜMSİAD heyeti Ankara’da bulunan Kahramanmaraş Milletvekillerini de ziyaret etti.

Yoğun Ankara Programında İçişleri Komisyon Başkanı Sayın Celaleddin Güvenç ve Milletvekili Sayın Nursel Reyhanlıoğlu ile de görüşen TÜMSİAD Şube Başkanı Adnan Toprak her iki ziyarette de Kahramanmaraş’ın ekonomisi, sanayisi ve iş dünyası üzerine değerlendirmelerde bulundu.

15 TEMMUZ DİRİLİŞ DESTANI

TÜMSİAD Kahramanmaraş Şubesi heyeti Sayın Mahir Ünal, Sayın Celaleddin Güvenç ve Sayın Nursel Reyhanlıoğlu’na yaptıkları ziyarette TÜMSİAD tarafından 81 ilde dağıtılmak üzere 81.000 adet bastırılan ‘’15 Temmuz diriliş destanı’’ isimli kitabı hediye etti

KOLOSTRUM NEDİR? FAYDALARI NELERDİR?

KOLOSTRUM NEDİR? FAYDALARI NELERDİR?

Halk arasında ağız sütü olarak da bilinen kolostrumun birçok faydası var

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler