1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Önce Akal’a sonra okula
Önce Akal’a sonra okula

Önce Akal’a sonra okula

Önce Akal’a sonra okula

A+A-

Kahramanmaraş’ın önde gelen giyim markalarından Akal Konfeksiyon, Okul Sezonunun açılması ile birlikte İlkokul, Ortaokul ve Lise düzeyinde birçok okulun üniformalarını uygun fiyata satışı sunuyor.

Akal Konfeksiyon İşletmecisi Ali Osman Uslu, Akal Konfeksiyonun Kahramanmaraş’ta yeni bir çığır açtığını ifade ederek, Kaliteyi Ucuza almanın yolunun Akal Konfeksiyondan geçtiğini belirtti.

Akal konfeksiyonun birçok alanda hizmet verdiğini belirten Uslu, Okul Kıyafetlerinin yanı sıra, Etek, T-Shırt, Gömlek, Erkek Ayakkabısı, Bayan Elbise, Hızar ve birçok ürünün satışa sunulduğunu kaydetti.

Uslu açıklamalarına şu şekilde devam etti:

“Akal Konfeksiyon 1970 yılında imalat sektörüne atılan ve o zamandan bu yana Kahramanmaraş’a hizmet eden bir müessesedir. Biz bu mesleğin içerisinde her kademe görev aldık. Çırak, Kalfa, Usta ve sonunda işyeri sahibi olarak bu meslekte insanlara hizmet ettik.

40 yıldan bu yana bütün işlerimizi titizlikle yapıyoruz. Genelde birçok okul kıyafetleri, merkez okulların, İlkokul, Ortaokul ve Liselerin kıyafetleri bizde bulunuyor. Biz kaliteli ürünleri ucuz fiyata satıyoruz. Ürünlerimizde kaliteyi her zaman en önde tutarak, Hitap ettiğimiz kesimdeki insanlara memnun etmek en önemli amaçlarımızdan bir tanesi. Biz diyoruz ki tecrübe, güven ve güler yüzlü hizmet için Akal konfeksiyona bekliyoruz.

Bizim bir sloganımız var  “Önce Akal’a, Sonra Okul’a” sloganımız vardır ve bunu her insan az çok bilir. Bizim geçmişte bir sloganımız daha vardı, ‘Annelerinizi, Babalarınızı giydirdik, Sıra sizde’ biz Kahramanmaraş’a yıllardan bu yana hizmet ediyoruz.”

AKAL KONFEKSİYON PİYASAYADAKİ REKABETİ KONTROL ALTINA ALIYOR

Akal Konfeksiyon İşletmecisi Ali Osman Uslu, Akal Konfeksiyonun Kaliteli ürünleri uygun fiyata vererek, Piyasada oluşması muhtemel fahiş fiyatların önüne geçtiğini kaydetti. Uslu, Öğrencileri giydirmekten çok onların geleceğin Avukatı, Hakimi, Doktoru olarak gördüklerini ifade ederek, ‘Öğrencileri giydirmek bizim ana amacımız değil ara amacımızdır.’ dedi.

Uslu:

“Dürüstlük bizim işimizde en önemli maddedir. İnsanların sizin ticaretinize ve yaptığınız işe güvenmesi lazım. Biz ilk tercih olmak için çok çabaladık ve bunu büyük oranda başardık diyebiliriz. Hedefimiz bütün Kahramanmaraş’a hizmet etmek. Yeni dönemde Kahramanmaraş’ta dengeyi sağlayan bir esnafımız. Okul işlerinin çoğunda kar marjımız çok az, Biz şu andaki fiyatlarımız bir önceki seneler ile aynı artırmadık. Bizim burada giydirdiğimiz çocuklar geleceğin doktoru, Avukatı, Hakimi ve Savcısı biz bu gözle bakıyoruz. Bizim okul ürünlerini satmakta ki amacımız insanların kolay ve uygun fiyata ulaşmasıdır. Yoksa bu okul ürünlerinden öyle tahmin edildiği kadar yüksek oranda kar payı bırakmıyor ve bunu biz gözetmiyoruz. Bizim ana amacımız insanlara kaliteli hizmet etmek ve bunu insanlara yansıtmak. Biz piyasadaki fiyatların da fahiş oranda artmasını engelliyoruz. Yani bizim koyduğumuz fiyatlar bir nevi piyasa fiyatını belirlediği için insanların afaki oranlarda paralar vererek ürünler almasına engel olduk diyebiliriz.” dedi.

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.