1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. KASETLE GENEL BAŞKAN OLAN, SSK’YI BATIRAN KİŞİ...
KASETLE GENEL BAŞKAN OLAN, SSK’YI BATIRAN KİŞİ...

KASETLE GENEL BAŞKAN OLAN, SSK’YI BATIRAN KİŞİ...

KASETLE GENEL BAŞKAN OLAN, SSK’YI BATIRAN KİŞİ...

A+A-

Son dönemde yaptığı açıklamalarda eleştiri oklarını üzerine çeken CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na bir tepki de Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı, Parti Sözcüsü Mahir Ünal’dan geldi.

Ünal, Kemal Kılıçdaroğlu’nun Türkiye Düşmanı ülkelerle ortak hareket ettiğini belirterek, Kasetlerle genel başkan olan ve hiçbir başarısı olmayan birinin Cumhurbaşkanı’nın muhatabı olamayacağını kaydetti.
Kılıçdaroğlu’nun, Türkiye’nin milli güvenliğini siyasi malzeme yaptığını ifade eden Ünal, Yaptığı basın açıklaması ile CHP Genel Başkanı’nın aşırı ileri gittiğini ve bu yanlıştan dönmesi gerektiğini vurguladı. İşte Mahir Ünal’ın yayımladığı basın açıklamasının tam metni:
 BASIN AÇIKLAMASI 
Kemal Kılıçdaroğlu bugün yine siyasi ve insani nezaket sınırlarını çiğneyen açıklamalarda bulunmuştur. Kemal Kılıçdaroğlu’nun Türkiye düşmanı ülkelerle elele yürüttüğü Erdoğan nefreti ve düşmanlığı hiçbir etik, hiçbir kutsal, hiçbir ahlik değer ve gelenek tanımaz boyutlara ulaşmış, devlete ve millete ihanet noktasına varmıştır.

Kaset komplosu ile genel başkan olup, girdiği tüm seçimleri kaybeden, hayatının hiçbir döneminde bedeli ödenmiş bir başarıya sahip olmayan Kılıçdaroğlu’nun her seferinde yalancı pehlianlar gibi meydan okuması, yalan ve iftiralar üzerinden siyasetin gündemini işgal etmesi artık sıkıcı bir hale gelmiştir. 
Pazarlıkta oturduğu koltuk ve sahip olduğu meşru statü üzerinden herşeyi gayri meşru ilan etmekten, ülkemizin milli güvenlik meselelerini siyasi malzeme yapmaktan ve bu milletin seçtiği meşru Cumhurbaşkanı’na Türkiye düşmanı lobilerin ağzı ile saldırmaktan vazgeçmeyen Kılıçdaroğlu lider değildir ve Liderimizin muhatabı da değildir.
Bürokrat olduğu dönemde SSK’yı batırıp genel afla kurtulan, 15 Temmuz hain darbe girişiminde kontrollü bir şekilde kaçan, sonrasında bile devletimizin FETÖ ve PKK ile olan mücadelesinde terör örgütlerinin sözcülüğünü yapan Kılıçdaroğlu’nun bu pervasızlığının; geçmişte olduğu gibi bugün de yine kulağına fısıldanan ve “iktidara operasyon yapılacağına” yönelik vaatlerden kaynaklandığı son derece açıktır
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
MAHİR ÜNAL AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI/PARTİ SÖZCÜSÜ

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.