1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kahramanmaraş’ın dijital çözüm ortağı Baymedyanet
Kahramanmaraş’ın dijital çözüm ortağı Baymedyanet

Kahramanmaraş’ın dijital çözüm ortağı Baymedyanet

Bilişim sektöründe ki 10 yıllık tecrübesi ile Baymedyanet’i kuran genç girişimci Mehmet Akın Kahramanmaraş’ta işletmelerin dijital çözüm ortağı olma hedefiyle yola çıkıyor.

A+A-

Akın işletmeleri hedeflerinin ötesine taşımak için özgün içerik ve çözümler ürettiklerini belirterek, “Markalarınızın itibar değerini yükseltirken, müşterileriniz ile bağlarınızı güçlendirmenize yardımcı oluyoruz” dedi.

 

Diriliş haber gazetesi genç girişimcilerin sesi olmaya devam ediyor. Gelişen teknoloji çağında dijital pazarlar artık ticaretin vazgeçilmezi olurken bu alanda faaliyet göstermek amacıyla kurulan baymedyanet işletmelerin dijital çözüm ortağı olmayı vaat ediyor. Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan genç girişimci Mehmet Akın

 

“Kahramanmaraş'ta faaliyete başlayan Baymedyanet, dijital dünyanın gerekliliklerini ön plana çıkararak, firmaların veya kişilerin özellikle sanal dünyadaki çözüm ortağıdır. ‘Dijital Çözüm Ortağınız’ sloganı ile sanal dünya ve sanal pazarlama sektörüne giriş yapan Baymedyanet, kısa sürede iş hacmini genişleterek referans portföyünü artırmıştır. Baymedyanet ekibi olarak Kahramanmaraş’ta firmaların ve kişilerin sosyal medya hesaplarını, hedef kitle analizlerine göre yönetiyoruz.

 

İşletmeleri dinliyor, anliyor ve hedeflerinin ötesine taşımak için özgün içerik ve çözümler üretiyoruz. Markaların itibar değerini yükseltirken, müşterileri ile bağlarını güçlendirmeye yardımcı oluyoruz. İşletmelerin sosyal medya hesaplarını özel bir program ve plan çerçevesinde en özgün tasarımlar ile süslüyoruz. Sosyal medya hesaplarını uzun soluklu planlamalar, disiplin ve ayni sıklık ile güncel tutuyoruz. İşletmeler sosyal medya hesaplarını yönetecek zamanı ve uygun insan kaynağını bulamıyorsa, onların yerine bu uygulamaları gerçekleştirmekten memnuniyet duyarız” şeklinde konuştu.

 

İŞLETMEYE ÖZEL SOSYAL MEDYA DİLİ

Dijital destek süreci hakkında detaylar veren Akın,

İlk olarak sosyal medya hesaplarının özel bilgilerini alıyoruz. Firmanın logosuna ve renklerine uygun biçimde özel tasarımlar ile hesaplarınıza kurumsal kimlik kazandırıyoruz. İşletmeye özel sosyal medya dilini ve hedef kitlenizi belirleyici çalışmalar ve analizler yapıyoruz. Bunu yapmamızdaki temel neden, hitap ettiğimiz hedef kitleye direkt olarak ulaşabilmektir. Devamında ise işin kimliğini kurumsal bir şekilde yansıtabilmek adına özgün içerikler ile hesaplarınızı programlar dahilinde yönetmeye başlıyoruz. Her ay düzenli olarak içerik, takipçi, etkileşim, geri dönüş ve reklam analizleri ile sizlere sunum yapıyoruz. Bu raporlama ile müşteri kitlenizin kimler olduğunu kesin olarak bilmekle birlikte, daha da gelişmek adina büyük adımlar atıyoruz. Bu ay kaç kişiye sosyal medya aracılığı ile ulaştınız gibi onlarca sorunun cevabını bu detaylı raporlarda bulabilmenizi sağlıyoruz.”

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.